Kalkula�ka hubnut�

Autora si uložili

Původní příspěvek

Emma Všudybylka

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Kristýna Musilová

zdroj nahraný příspěvek

album Body
vloženo 03.01.2014

Jak rychle zhubnout?

Za 15 minut můžeme zhubnout 5 kilo. A jak? Chytrým makeupem. Mrkněte se na názornou ilustraci jak na to. A na můj velmi laický popis : )

Budete potřebovat světlý a tmavý make-up. Na obrázku je jasně vidět na jaká místa nanést světlý make-up a kam tmavý.

Aby jsme shodily několik kilo, potřebujeme zdůraznit střední linii nosu a oblast pod očima - na horním líčku. Dále je důležité zesvětlit střed čela a tenkou linii na bradě. Výborný trik, který dodá tváři hloubku je i zdůraznění světlé plochy pod obočím, zkuste to, na mě to funguje.

Potom je důležité ztmavit oblast pod lícními kostmi, nad víčky a po horním obvodu tváře. Pár kilo nám ubere i použití tmavého make-upu na krk, tvář tak pěkně vystoupí. Pokud se se líčíte do večerních šatů, nebo sportovně do tílka, zdůrazněte světlým make-upem i klíční kosti.

Přechody mezi tmavým a světlým make-upem udělejte plynulé, případně ještě na závěr jemně přepudrujte. Nebo se zkuste obrátit na šikovnou vizážistku, která vám poradí. Vyberte si ale nějakou, co sama nevypadá jako velikonoční vajíčko : ) Já mám raději spíš přirozené, nenápadné líčení do hněda.

Na závěr samozřejmě použijte řasenku, případně liku a stíny, které vám zvětší oči a lesk na rty, který já osobně mám raději než rtěnku.

Ještě mít umyté a vyfoukané vlasy, a uvidíte, že vám každý bude říkat, že vám to sluší, že jste určitě musely zhubnout : )

Kombinace upravené vlasy a tvář je jistota, u mě funguje vždycky : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný