Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Nina Konvalinková

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Nina Konvalinková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 30.04.2013

5 x uložení
2 x komentář

Když chcete, aby vám vaše dieta chutnala, tak kořeňte, kořeňte kořeňte!

Také se musím učit používat koření. Dříve u nás nebyla tak široká nabídka. Koření se mi osvědčilo kupovat v arabských obchodech, kde prodávají koření svým krajanům, kteří kvalitní koření rozpoznají.

Naučila jsem se používat koření jako je garam masala, tandori, římský kmín, hořčičná semínka, ta jsou výborná, když si je na sucho orestujete na pánvi a přidáte do pokrmů. I třeba do salátů s jogurtovou zálivkou.

Dobrá jsou i různá čili nebo kari koření.

Zkrátka nebojte se experimentovat, tvořit, nebo si nechat doporučit něco nového. V dietě na celý život se doporučuje hodně ovoce a zeleniny, když zeleninu dobře neokořeníte, bude vás za chvíli nudit. A to by byla velká škoda : )

Jestli máte nějaký tip, jaké koření nesmí ve vaší kuchyni chybět, tak budu moc vděčná za radu.

Hezký den všem Nina.

Renata Ata Atinka

Miluško, ale dej si na muškátový oříšek pozor, ve větším množství může působit jako droga. Jednou jsem viděla o tom nějaký pořad. Babička ho dávala do drožďových knedlíčků do polévky a ty měly svoji osobitou chuť i vůni.Jako malé holce se mi líbilo, jak ho strouhala na maličkém struhátku .-) Kořenit se musím Nino taky naučit. Je pravda, že člověk má zaběhlých pár druhů koření /sůl vévodí/ a je to už nuda, hlavně na tu zeleninu.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Miluška Zahradníková

Já jsem si koupila na radu Petra Najmana celé muškátové oříšky, používám je do pečení, nebo do omáček, které miluju. Vůně čerstvě nastrouhaného muškátového oříšku je geniální : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný