Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Další příspěvky

dieta .cz

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

dieta .cz

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 07.02.2015

Jenny Craig dieta

PRO A PROTI – nejvyhledávanější diety v zahraničí

Jenny Craig dieta

Jenny Craig dieta má 3 hlavní výhody, podpora osobního poradce, dovoz jídel v krabičkách a cvičební plán na míru. Klient každý týden dostává osobní telefonickou konzultaci s radami, motivací a podporou. Konzultant je seznámen z důvody vaší nadváhy, pomáhá během kurzu se změnou vašeho životního stylu. Velikosti hotových jídlel a svačin jsou připraveny pro vaše individuální hubnoucí cíle. Stravu si doplňujete čerstvým ovocem, zeleninou a nízkotučnými mléčnými potravinami. Cílem je úbytek váhy cca 1 kg týdně.

Pro

Všechna jídla včetně svačin jsou kaloricky kontrolována a doručovaná až k vašim dveřím. V poslední fázi se naučíte jak pokračovat po programu, jak vařit, nakupovat a jak nepřibrat.

Proti

Jídla neobsahují ovoce, zeleninu a mléčné výrobky, které pro vás budou dalším finančním nákladem. Jde spíš o seznámení se s výběrem vhodných jídel než o dlouhodobé setrvání v programu.

Hodnocení dietologů

Hledáte-li dietu, kterou pro vás někdo připraví, je dieta Jenny Craig pro vás vhodná, počítejte však s rizikem, že když vám jídla nebudou chutnat u diety nevydržíte. Můžete se však naučit jaké potraviny, porce a recepty používat až si dietu přestanete objednávat.

Více o dietě na:

www.jennycraig.com

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný