Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Další příspěvky

dieta .cz

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

dieta .cz

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 07.02.2015

Cambridge dieta

PRO a PROTI – nejvyhledávanější diety v zahraničí

Cambridge dieta

Cambridge dieta je založena na konzumaci náhražek stravy. Jedná se o 6 flexibilních dietních plánů od 415 kcal až po 1500 nebo více kcal denně, volené podle vytýčeného úbytku váhy. Cambridge dieta má také dlouhodobý plán váhového managementu. Tyčinky, polévky, ovesné kaše a koktejly mohou být používány jako váš jediný zdroj stravy nebo jako doplněk k nízkokalorickým běžným jídlům. Jako součást zakoupeného programu dostáváte rady ohledně zdravého stravování a cvičení od Cambridge konzultanta.

Pro

Cambridge dieta, to je pro bezpečné, intenzivní a zdravé hubnutí, umožňuje rychle snížit váhu. Náhražky jídla jsou nutričně vyvážené, v jídle dostáváte potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky.

Proti

Na začátku diety můžete pociťovat nežádoucí efekt diety jako je zápach z úst, sucho v ústech, únava, závrať, nespavost, žaludeční nevolnost a zácpa způsobená nedostatkem karbohydrátů a vlákniny. Nejtěžší částí je u diety vydržet. Výměna běžných jídel za náhražky, se může brzy stát jednotvárnou a nudnou dietou. Cambridge dieta není vhodná pro dlouhodobou konzumaci.

Hodnocení dietologů

Aby jste s dietou začali, musíte mít v oblibě náhražky běžných jídel. Rychlý úbytek váhy může být motivující, ale není dlouhodobě udržitelný. Pokud máte nastavený příjem 1000 kalorií nebo méně denně neměli by jste v dietním plánu setrvávat déle než 12 týdnů. Při příjmu 600 kalorií denně by jste měli mít dohled lékaře. Cambridge dieta není vhodná pro dlouhodobé užívání.

Více o dietě:
www.cambridgeweightplan.com

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný