Kalkula�ka hubnut�

Autora si uložili

Původní příspěvek

Emma Všudybylka

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Anna Kesnerova

zdroj nahraný příspěvek

album líčení
uloženo z líčení
vloženo 17.11.2017

Jak rychle zhubnout?

Za 15 minut můžeme zhubnout 5 kilo. A jak? Chytrým makeupem. Mrkněte se na názornou ilustraci jak na to. A na můj velmi laický popis : )

Budete potřebovat světlý a tmavý make-up. Na obrázku je jasně vidět na jaká místa nanést světlý make-up a kam tmavý.

Aby jsme shodily několik kilo, potřebujeme zdůraznit střední linii nosu a oblast pod očima - na horním líčku. Dále je důležité zesvětlit střed čela a tenkou linii na bradě. Výborný trik, který dodá tváři hloubku je i zdůraznění světlé plochy pod obočím, zkuste to, na mě to funguje.

Potom je důležité ztmavit oblast pod lícními kostmi, nad víčky a po horním obvodu tváře. Pár kilo nám ubere i použití tmavého make-upu na krk, tvář tak pěkně vystoupí. Pokud se se líčíte do večerních šatů, nebo sportovně do tílka, zdůrazněte světlým make-upem i klíční kosti.

Přechody mezi tmavým a světlým make-upem udělejte plynulé, případně ještě na závěr jemně přepudrujte. Nebo se zkuste obrátit na šikovnou vizážistku, která vám poradí. Vyberte si ale nějakou, co sama nevypadá jako velikonoční vajíčko : ) Já mám raději spíš přirozené, nenápadné líčení do hněda.

Na závěr samozřejmě použijte řasenku, případně liku a stíny, které vám zvětší oči a lesk na rty, který já osobně mám raději než rtěnku.

Ještě mít umyté a vyfoukané vlasy, a uvidíte, že vám každý bude říkat, že vám to sluší, že jste určitě musely zhubnout : )

Kombinace upravené vlasy a tvář je jistota, u mě funguje vždycky : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat