Kalkula�ka hubnut�

Šárka Štědrová

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 04.08.2013

13 x uložení
1 x komentář

Celulitida jak na ni?

Celultida a strie, kterou ženu by podobné věci netrápily, zvlášť po porodu. Nejčastěji vidíme celulitidu na stehnech a břiše. Podívejte se jak řešit celulitidu doma.

Můžete si sami připravit stimulující a hydratující tělový zábal pomocí ingrediencí, které najdete doma v kuchyni. Navíc fantasticky voní : )

Co budete potřebovat?

potravinářskou fólii - pro zábal, který umocňuje zahřátí a intenzivnější absorbci esenciálního oleje
1/2 hrnku kvaltního medu, pokud je zcukernatělý, položte ho v nádobě do vlažné vody, aby se rozpustil (ne do vroucí vody, teplem by jste ho znehodnotili)
1 citrón – nastrouhejte si svrchní kůru a vymačkejte šťávu (kupte si raději bio citrón, chemicky neošetřený)
10 kapek rozmarýnového esenciálního oleje

Postup

Zvažte, na jaká části těla budete zábal aplikovat, toto množství vystačí na obě stehna. Pokud si budete zábal dávat i na boky, břicho a horní paže, zdvojnásobte množství.

Vymačkejte si do misky citrón a nastrouhejte avrchní žlutou kůru. Postupně za stálého míchání přidávejte med. Na závěr přidejte tymiánový esenciální olej.

Směsí si potřete vybrané partie a zabalte potravinářskou fólií. Dostatečně fólii utáhněte.

Zábal nechte působit 30 minut, potom se osprchujte a pleť ošetřete oblíbeným tělovým krémem.

Pokud máte citlivou pleť, vyzkoušejte si zábal na nejprve malém kousku těla, aby jste si ověřili, že vaše kůže bude vše dobře snášet.

PS: Zábal si dělejte když bude vaše drahá polovička pryč. Nebo pokud je tolerantní k ženským nápadům, zkuzte zábal aplikovat i na něj. Díky tymiánu zábal fantasticky voní. A třeba si u toho užijete trošku legrace : )

Cvičení pro zvýšení efektu

Jestli chcete zápas s celulitidou více urychlit, pomůže vám si před aplikací zábalu zacvičit. Cvičení pomůže k okysličení těla a dostatečnému prokrvení. Zábal potom bude o to účinnější : ) Návod na cvičení zde

Pěkný návod na domácí krém na celulitidu od Evy najdete zde

Irenka K.

Tak to jsem měla vědět, ale rozhodně to nevzdávám : ) Musím sehnat ten tymiánový olej.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat