Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Šárka Štědrová

Šárka Štědrová

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 05.01.2016

1 x uložení

Jak snadno hubnout přes noc?

Nejhůře se hubnou ženské břišní partie, boky a stehna. Co k tomu potřebujete? Kupte si potravinářskou fólii a bio kokosový olej.

Jak postupovat? Inspirovala jsem se návodem na you tube. Na špičku prstů si dejte kokosový olej, kupte si bio, je přírodní, čistý bez chemikálií, za pokojové teploty je obvykle v tuhém stavu, ale na prstech se vám rozehřeje. Olejem si v tenké vrstvě potřete partie, které si budete zabalovat.

Mě se ještě osvědčilo dát si před tím sprchu a vydrhnout se hrubou žinkou.

Břišní partie a stehna si zabalte kolem dokola do potravinové fole. A nechte působit přes noc.

Můj muž se mi smál, trošku to při otáčení vydávalo zvuky, ale vcelku jsem spala docela dobře. Ráno jsem fólie sundala, pokožku jsem měla hladší, více vypnutou a vizuálně mi přišlo, že faldíky se zmenšily.

Určitě se k tomu budu vracet. Je to bezbolestná v celku pohodlná metoda. Vlastně pod fólií vzniká sauna efekt, tuková vrstva se pěkně prohřívá.

Je mi sympatické, že nevydávám tisíce za nějakou pochybnou metodu. A na kokosovém oleji jdou výborně osmažit i vajíčka : ) Kdyby vás "fóliovíní třeba nezaujalo : )

Jinak jsme rozumní lidé, takže je jasné, že kdo chce být štíhlý, měl by i rozumně jíst i se přiměřeně hýbat. Ale musím přiznat, že domácí fóliová sauna má něco do sebe : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat