Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Další příspěvky

dieta .cz

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

dieta .cz

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 07.02.2015

Weight Watchers dieta

PRO A PROTI – nejvyhledávanější diety v zahraničí

Weight Watchers dieta

Weight Watchers dieta, která existuje již více než 40 let je založena na takzvaném ProPoints bodovacím systému. Každá potravina má určitou hodnotu bodů podle obsahu proteinů, karbohydrátů, tuků a vlákniny. Jde o dietu založenou v podstatě na kontrole kalorií, převedenou na osobní denní hodnotu ve formě bodů. Je logické, že nezdravé potraviny jako jsou sladkosti nebo limonády mají vyšší počet bodů než zelenina nabo ovoce, které můžete v dietě konzumovat prakticky bez omezení. V rámci Safety Net - záchranné sítě - si můžete třeba za cvičení body z celkového denního plánu odečíst. Kdo je na dietě Weight Watchers dostane zároveň individuální cvičební plán a na každotýdenních setkáních dostává podporu a je motivován k dlouhodobé změně stravovacích návyků a živostního stylu. Obvyklý úbytek váhy je 1 kg týdně.

Pro

V dietě Weight Watchers nejsou zakázaná jídla ani pití, pokud ovšem nepřekročíte určenou výši ProPoints bodů, které zjednodušují orientaci v kalorických hodnotách jídel.

Proti

Když začnete s dietou Weight Watchers může zabrat více času nastavení správného bodovéh systému. Někteří lidé se mohou cítít tlačeni k nákupu značkových WeightWatchers dietních produktů.

Hodnocení dietologů

Bodovací systém diety WeightWatchers je dobře nastaven z hlediska dlouhodobých změn ve stravovacím režimu. Podpůrné skupiny mohou pomoci s motivací a vzděláváním ohledně zdravého životního stylu. Ve chvíli kdy přestanete s dietou WeightWatchers, je třeba dobře chápat souvislosti mezi body a kaloriemi, aby se váha nevrátila na původní hodnoty.

Více o dietě na:
www.weightwatchers.com

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný