Kalkula�ka hubnut�

Lucie M.

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 02.01.2014

3 x uložení
6 x komentář

Moje první lekce

„NIČEHO SE NEBOJTE A PROSTĚ POJĎTE“ :)

Opravdu se není čeho obávat, jedná se o obyčejnou chůzi, nikdo Vás nebude nutit dělat něco, co nechcete.

Pár věcí ale budete potřebovat. Určitě doporučuji pohodlnou obuv (nejlépe běžeckou tréninkovou, dnes už koupíte za přijatelnou cenu kvalitní botu). Dále nezapomeňte na dostatek tekutin (nejlépe v láhvi s ventilem, abyste nemuseli zastavovat kvůli otevírání vršku). Jelikož se asi dost zapotíte, vemte si určitě ručník. No a samozřejmostí je pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře (nejlepší je z funkčního materiálu odvádějící pot – inspiraci najdete na eshop.heatprogram.cz).

Jak probíhá lekce?

Po příchodu do sálu si najdete pás, který Vám vyhovuje – nebojte se jít dopředu, lektor Vás neukousne :) Do držáku na ovládacím panelu pásu si dáte pití, ručník přehodíte přes madlo. Instruktor se vždy ptá, zda je na lekci někdo poprvé, nebojte se před lekcí přihlásit sami. Instruktor Vám vysvětlí nastavení pásu, které je velmi jednoduché a po chvíli již nebudete mít problém si nastavit pás během pár vteřin sami. Rozhodně nepodceňujte nastavení pásu – abyste si lekci užili tak, jak to má správně být, je důležité mít pás v ideálním nastavení.

Jakmile máte dobře nastavený pás, instruktor Vás vede. Vy se MŮŽETE nechat vést, ale NEMUSÍTE. Vždy si můžete jít dle svého, svou cestou, za svým cílem, podle svého pocitu tak, jak to cítíte.

Není potřeba se snažit vyrovnat ostatním – každý z nás má hranici výkonnosti jinde a H.E.A.T. Program je o tom, abyste se naučili respektovat své vlastní tělo, své vlastní možnosti. Na H.E.A.T.u se zkrátka poznáváte a překračujete postupně, polehoučku své hranice.

Po lekci, která standardně trvá 50 minut (45 min chůze a 5 min strečink) se za doprovodu instruktora krásně protáhnete, svalstvo je třeba uvolnit. Nezapomeňte po lekci ještě doplnit tekutiny, kterých během lekce ztratíte klidně i 2 litry.

Po lekci se na vše, co Vás zajímá, ihned ptejte instruktora. Každý lektor Vám rád ochotně a odborně poradí. Žádný dotaz není zbytečný.

A poslední věc – po lekci nezapomeňte sami sebe pochválit za každý pokrok, který jste udělali. :)

Lucie P.

Tak mám 1. hodinu za sebou. Jedna paní mě po cvičení potěšila, že prý mám pěknou červenofialovou barvu v obličeji : ) Na pálení tuků je H.E.A.T. výborný! Je důležité dobře dýchat a jít tempo, kdy se člověk nezadýchá, tak, že by lapal po dechu. V tréningu byly i 2 kopečky, což jsem úspěšně ignorovala, protože mám bídnou kondici a byla jsem ráda, že se mi podařilo celou hodinu jít a neomdlít. Na závěr se trenérka na pásu i rozběhla, ale to už ignorovaly i ostatní cvičící, protože to bylo moc náročné. Všichni byli milí, prý je nejdůležitější, vydržet a přežít první 3 hodiny a už se to jen zlepšuje : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah
Luiza

Lucie M.

No paráááda! Já mam trénink dneska za sebou. Naprostá parádička! Spousta vyplavených endorfínů, což v tomhle pochmurném počasí není vůbec na škodu :-) Tak pak dejte vědět jak se Vám líbilo, jakože doufám, že bude ;-)

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Lucie P.

Aha tak to byl alpining : ) Zítra jdu zkusit heat v Říčanech, tak jsem na to zvědavá.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah
Luiza

Lucie M.

Přesně tak. Jsem trenérka H.E.A.T. programu. A jsem ráda, že jsem tady mohla něco málo předat. Je to parádní způsob jak dobýt baterky a přitom spálit nějakou tu kalorii :-) A v neposlední řadě, jak již bylo zmíněno, je to pro všechny. bez rozdílu věku, kondice, váhy.... :-) A můžu se zeptat kde jste na H.E.A.T.u byla? Ž e Vám to ukazovalo ty ujité metry a kalorie? Nepletete si to s alpiningem? Protože na MaxerRunneru se to neukazuje :-O :-)

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Emma Všudybylka

Já taky občas chodím, je to výborné kardio, člověk se prohřeje, spotí a efekt setrvačnosti pálení kalorií i po cvičení, kdy je zrychlený metabolismus se pěkně nastartuje : ) Je to výborné řešení pro ty z nás, co se málokdy přinutíme cvičit doma : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Lucie P.

Milá Lucie, děkuju za zasvěcené příspěvky k H.E.A.T. Ty jsi trenérka? Já jsem heat několikrát zkoušela, můžu jen doporučit, vždycky jsem skončila s propoceným tričkem. Navíc se mi líbilo, že stroj ukazuje, našlapané metry a spálené kalorie. Chodí i moje mamča, která je už v důchodu, když je něco na ní už moc, zvolí volnější chůzi.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat