Kalkula�ka hubnut�

Další příspěvky

Glorie Javoříčková

Glorie Javoříčková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 29.05.2024

Horská turistika jako to nejlepší cvičení

Jak mě přítel přivedl k horské turistice a já jsem mu za to neskonale vděčná.

S váhou jsem bojovala už od mládí. Rodiče nejsou zrovna sportovní typy a na zdravý životní styl taky nehrají, takže si asi dokážete představit, jak vypadaly naše víkendy a obsah ledničky.
Už od mládí jsem byla proto docela baculatá a měla jsem z toho tak trochu deprese, ale nijak příliš jsem to neřešila. Jen klasicky občasnými dietami, které se ale střídaly s obžerstvím.
Přinutila jsem se s tím něco dělat až po tom, co se se mnou rozešel bývalý přítel a přiznal, že to bylo proto, že jsem se mu zkrátka nelíbila a nepřitahovala ho. Hecla jsem se a začala chodit do posilovny, ale kila šla dolů opravdu jen hodně pomalu a neochotně. Ale v posilovně jsem se seznámila s Martinem, který byl opravdu krásný kluk a já jsem se divila, že se se mnou vůbec baví. Ale měli jsme hodně společných zájmů a dobře se nám povídalo.

Jednou mi Martin řekl, ať s ním vyrazím za turistikou na hory a já jsem souhlasila, i když jsem věděla, že tam nejspíš vypustím duši. Ale přežila jsem a začali jsme se spolu scházet více- občas mě vzal na kolo, jindy na motorku, ale hlavně za cestováním právě po horách, jezerech, vodopádech a dalších přírodních krásách. A já si to naprosto zamilovala. Martin mě taky naučil spoustu výborných, ale přitom nízkokalorických receptů, díky kterým jsem taky začala hodně hubnout. Teď jsem už skoro na mé vysněné váze, za což děkuji hlavně Martinovi, horské turistice a taky sama sobě- stálo mě to hodně odříkání, ale jednoznačně to stojí za to. Takže doporučji pro všechny, kteří chtějí zhubnout- najděte si nějaký pohyb, který Vás bude bavit, věnujte se mu a uvidíte, že kila půjdou dolů samy ;)

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat