Kalkula�ka hubnut�

Renata Ata Atinka

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 30.11.2013

6 x komentář

A UŽ TU MÁME ADVENT....

Milý deníčku, dlouho jsem Tě nepsala, ale konečně se po dlouhé době mohu pochválit. Cesta bez pšenice se mi jeví jako velice prospěšná. Jsem o 5 kilo lehčí. Přeji si, aby to konečně byla ta správná cesta v mém celoživotním hledání.

Za těch pět týdnů, co jsem si knihu Život bez pšenice koupila, opravdu jsem pšeničný výrobek a nic co obsahuje pšenici nevzala do úst a nechybí mi....

Jím lněná semínka, sezamová, kešu, vlašské ořechy , para. Mimo lněných semínek, která konzumuji každý den, ostatní, hlavně ta cenově dražší jím jednou za čas...za odměnu :-)

Obědvám bezlepkové obědy v práci a musím se přiznat, že přílohy se mi podařilo změnšit. Doporučují pouze polovinu hrnečku, protože potom se GI opět zvyšuje.

Ano asi třetí týden byla krize, kterou jsem tišila hořkou čokoládou a oříšky a semínky. Zde jsem pochopila, že nic se nemůže přehánět, protože v tom čase mi zase kilo vylezlo nahoru. Byla jsem naštvaná, že to zase nefunguje, protože jsem byla i unavená. Ale vydržela jsem. Pšenici jsem nevzala.

Přidala jsem večerní procházky s pejskem, občas i běh s ním. Osvědčilo se mi občas dle rady z knihy snídat zeleninovou polévku, kterou jsem měla i k večeři.
Takže deníčku ještě 5 kilo pryč a budu spokojená a potom hlavně vydržet a udržet si rovnou váhovou křivku.

Letos vím, že sice vánoční cukroví upeču, ale jíst ho nebudu a strádat se také nechystám,protože i bez pšenice se dá přichystat spousta bezva mňaminek. :-)

PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ ADVENT BEZ NÁRUSTU KG NAVÍC.

Barbora Němečková

Tak to moc gratuluju k úspěchům Renato! Já jsem moc vzorná přes Vánoce nebyla. Ale zítra si jdu zaplavat : ) To bezlepkové stravování i pro nealergiky má něco do sebe. Já zatím nezvládám pšenici vyřadit úplně, ale snažím se jí omezovat. Tak uvidíme co to se mnou udělá. Také přeji krásný rok 2014 všem ženám i mužům, ať se cítíme v co nejlepší fyzické i psychycké pohodě, kdyžtak andělé bez práce to jistí : ) Jak mě potěšila Klára svým příspěvkem.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Tak prosinec je za námi.Deníčku, celkem jsem to zvládla. Hřešila jsem, ale ne moc. Něco sladkého bylo,ale pšenka nebyla..vlastně na Štědrý den větrník...to jsem na návštěvě u mamky neodolala.:-) Ale snažila jsem se. Kilečko je nahoře...to je vždy hned, když se nejí každý den s rozmyslem,ale na to, jak jsem byla na Silvestra vždy plná závazků,jak se dnes naposledy nacpu, pak už jíst nebudu jsem letos opravdu vpohodě. :-) poprvé. Cukroví jsem opravdu nejedla, jen nějaké karamalovo burizonové cukroví, které dělala dcera a nějakou čokoládičku... To je to kilo...no...ale šest kilo od začátku jedení bez pšenice je pořád dole...a plánuji pokračovat dál....Tak snad jste všichni vpohodě aspoń tak jako já. Věřím. že řada z Vás je na tom daleko lépe i se pšenicí..-) Tak Krásného Silvestra přeji všem.!!!!!

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Nino, klidně to beze strachu vyzkoušej. Bez pšenice jde vše snáze.Jak nemáš zvýšený GI.Opravdu to jde. Já bych si přála dat ještě 5kilo dole mít a budu spokojená, zvlášť pokud by mi moje vahová křivka zůstala už konečně v rovině bez kolísání.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Nina Konvalinková

Stravování bez pšenice mě také zaujalo Renato. Postupně zařazuju bezlepková jídla. Ale na uplné vyřazení pšenice, žita, ovsa... zatím nemám morálku : ) Tvých 5 kilo dole je ovšem velká výzva.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Silvo, sama se divím, ale nechybi. Zařekla jsem se, že pšenici do pusy nevezmu a zatím mi to funguje. Vím kdybych to porušila, žravý zachvat by se dostavil. Jím ráno mixováná lněná semínka s tvarohem, ale plnotučnym. Občas si upeču skoro chleba ze lnu.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Silvie Kočičková

Zní to zajímavě, zkusit to bez pšenice a lepku obecně. Čím ale nahradit pečivo, cheba... Nechybí Ti to Renato?

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat