Kalkula�ka hubnut�

časté otázky

Nemůžu se přihlásit na svůj profil.

V horní liště zvolte Zapomenuté heslo. Vyplňte svůj e-mail, který jste použili při registraci. Zašleme Vám nový bezpečnostní kód pro reaktivaci hesla.

Jak můžu nahrát fotografii z mého počítače?

Použijte tlačítko vložit příspěvek v horní liště. Objeví se Vám výběr 2 tlačítek. Zvolte tlačítko nahrát příspěvek z počítače. Potom stiskněte oranžové tlačítko vybrat to Vám umožní vybrat ve vašem počítači obrázek, který chcete na web dieta.cz nahrát.

Jak můžu vytvořit nové fotoalbum?

Použijte tlačítko + vložit v horní liště. Objeví se Vám výběr 3 tlačítek. Zvolte tlačítko vytvořit fotoalbum. Fotoalbum můžete nazvat jakkoliv chcete. Vyberte si kategorii do které se Váše vytvářené fotoalbum nejvíce hodí od kategorie pro ženy, vyzkoušené diety nebo třeba zdraví...

Jak můžu komentovat příspěvek?

Komentář může vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Přihlašte se na svůj účet na dieta.cz. Na obrázku příspěvku, který chcete komentovat stiskněte tlačítko komentovat. Otevře se Vám okno pro napsání komentáře. Napište svůj komentář a stiskněte tlačítko komentovat. Váš komentář je vložený.

Jak můžu upravit nebo smazat svůj komentář?

Klikněte na fotku příspěvku, který jste komentovali. U Vašeho komentáře je volba upravit nebo smazat.

Jak můžu někoho následovat? K čemu to je dobré?

Vždy když si uložíte do svého fotoalba příspěvek od jiného autora, který Vás zajímá, je Vám umožněno daného autora následovat. V praxi to znamená, že když si označíte v horní liště Následované příspěvky zobrazí se Vám všechny nové příspěvky lidí, jejichž příspěvky jste si uložili. Je to velmi praktické, snadno tak můžete sdílet nové věci s lidmi, kteří mají podobné zájme jako Vy.

Jak můžu přestat někoho následovat?

Klikněte v horní liště na své jméno. Objeví se stránka Vašeho profilu. Na pravé straně stiskněte tlačítko následuje. Zde máte přehled lidí, které následujete. U člověka, kterého si již nepřejete následovat stiskněte tlačítko už nenásledovat.

Jak můžu nahlásit nevhodný obsah?

Na obrázku příspěvku, který chcete nahlásit klikněte v pravém spodním rohu na záchranný kruh. Objeví se Vám volby nevhodný text, nahota, chyba v pravopisu, zařazeno ve špatné kategorii, porušení autorského práva.

Jak můžu smazat svůj účet?

Kontaktujte prosím e-mailem: info@dieta.cz. Administrátor Váš účet smaže.