Kalkula�ka hubnut�

mm vv
Špaldová pizza s česnekem a rajčaty

1x komentář  20x uložení

Špaldová pizza s česnekem a rajčaty

2 1/2 hrníčku špaldové mouky 1 cca hrníček vody 4 lžíce olivového oleje 1 lžička drceného kmínu 1 lžička provensálského koření 6g kypřícího prášku (bez fosfátu) sůl podle chuti

Alice L.

Hurá! A hned večer ji udělám. Stále sháním recepty ze špaldové mouky. Konečně. Moc díky! :-)

Cuketové chipsy

1x komentář  33x uložení

Cuketové chipsy

cuketa olivový olej sůl

Miluška Zahradníková

Míšo, já doma suším na co přijdu. Nemám moc ráda příliš měkká jablíčka, tak je nakrájím a v troubě z nich při 70 °C udělám křížaly. Zkoušela jsem sušit i lehce unavenou zeleninu - celer a mrkev a dopadlo to dobře. Dělám si to do zásoby, když mám na "něco" chuť, tak si dám sušené domácí ovoce nebo zeleninu.

Smootie ze zeleného čaje pro začátečníky

2x komentář  31x uložení

Smootie ze zeleného čaje pro začátečníky

Pomyslná brána do světa zeleninových smoothies díky vyššímu obsahu ovoce. Zelený čaj je navíc plný zdravých antioxidantů. Výslednou chuť si můžete volit podle množství jednotlivých složek.

Katka Šimáčková

Já už jsem taky v klubu, piju smoothie. Dostala jsem k vánocům výborný tyčový mixér, který dělá krásně hladké koktejly. Před tím jsem se vymlouvala, že nemám pořádný džusovač, znáte to... : )

Silvie Kočičková

Já jsem se zelených "smůvíček" bála. Ale zbytečně. V kombinaci s ovocem to je osvěžující delikatesa. Zkusím i verzi s hroznovým vínem, to vypadá mooóc dobře Míšo.