Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Původní příspěvek

Klára Rychterová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Kateřina Řehořková

zdroj nahraný příspěvek

uloženo z Detoxikace
vloženo 06.07.2014

Dieta – Detoxikace – Zmrzlina? Jde to dohromady? Anoo : )

Výborným ovocem, které podporuje přirozenou detoxikaci těla je grapefruit a jahody. Což takhle udělat si z tohoto ovoce zdravou zmrzlinku, za kterou nám naše tělo poděkuje?

Jsou lidé, kteří nemají rádi ovocné zmrzliny. Já jsem k nim patřila také, ale je velký rozdíl, zda zmrzlina je kupovaná nebo domácí : )

Výborná zmrzlina vzniká pomocí zmrzlinovače. Kdy se zmrzlina míchá a zároveň zamrazuje. Ale upřímně, kdo znás takové přístroje má doma, že?

Jak tedy co nejvíce zabránit malým krystalkům, které nutně při zmrazení vznikají?

Můžeme si pomoci tím, že ovoce ze kterého chceme udělat zmrzlinu si očistíme, nakrájíme na menší kousky a dáme do mrazáku. Zmražené ovoce potom rozmixujte v mixéru, zmrzlina tak bude hladší a krémovější než u opačného postupu – mixování a mražení.

Zmrzlinu ochutnejte, pokud je třeba dosladit, použite javorový sirup. Já jsem si koupila v DM typ grade C, který má výbornou karamelovou chuť.

Výborné detoxikační účinky mají i borůvky.

Do zmrliny jde samozřejmě přimíchat i jogurt, nebo domácí kefír z tibetských houbiček, co tady holky začaly používat. Také si ho před mixováním zamražte ať máte zmrzlinu pěkně chladivou. Fantazii se meze rozhodně nekladou : )

Tak úspěšné zmrzlinování : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný