Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Původní příspěvek

Klára Rychterová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Marie Dostálová

zdroj nahraný příspěvek

uloženo z Detoxikace
vloženo 25.12.2018

Andělíček pro štěstí

Všem vám přeju krásné dny a mnoho štěstí a radostných okamžiků. Namalovala jsem vám andílka splněných přání, jen tak pro radost. Víte o tom, že andělé potřebují práci? : )

Četla jsem moc milé knížky od inspirativní ženy Lorny Byrne. Je to irská mystička, která má od dětství dar vidět anděly. Viděla jsem s ní rozhovor, je to opravdu krásný člověk se vším všudy, přestože měla těžký život. Pokud hledáte knížku, která pohladí vaší duši a potěší vás, tak si přečtěte knihu Andělé v mých vlasech.

Je důležité umět se občas zastavit, udělat si čas na sebe, zabývat se malinkou chvilku něčím jiným než materiálním světem. Víte třeba, že někteří andělé nemají práci? Tato skutečnost mě pobavila. Samozřejmě, když se jen malinko povznesete nad těžkost našeho bytí a představíte si, že takové bytosti existují : )

Proto jsem vám namalovala anděla, aby jste jeho prostřednictvím mohli zaměstnat nezaměstnané anděly. Dejte jim práci, poproste je o něco, poproste ať vám s něčím pomůžou. Oni na to čekají : ) A třeba vám pomůžou i se zdravím a psychyckou pohodou, je fakt, že když nám někdo pomáhá, život je prostě lehčí.

Tak vám přeju pěkné dny, hodně štěstí a radosti. A nezapomínejte rozdávat andělům práci, nejen v časech vánočních : )

Klára

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný