Kalkula�ka hubnut�

Další příspěvky

Marcela Koubová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Marcela Koubová

zdroj nahraný příspěvek

album Diety
vloženo 18.03.2014

Lighter Life dieta

PRO A PROTI – nejvyhledávanější diety v zahraničí

Lighter Life dieta

Lighter Life dietní plán kombinuje velmi nízkokalorické náhražky jídel s týdením poradenstvím. Lidé s BMI 30 a více jí 4 balení jídel denně obsahující koktejly, polévky, pěny, tyčinky a vybraná jídla. V praxi to znamená jíst 3 balení jídel denně + 1 jídlo ze schváleného seznamu. Doporučuje se v dietním plánu setrvat dokud se nepodaří dosáhnout cílové váhy.

Pro

Poradenství může pomoci porozumět principům zdravého stravování a tím udělat v jídelníčku změny, které mají trvalé a udržitelné výsledky. Výhodou náhražek jídla je, že nemusíte nic vážit nebo měřit.

Proti

Rychlý úbytek váhy může způsobovat nežádoucí účinky jako sucho v ústech, únavu, závrať, nespavost, žaludeční nevolnost a zácpu. Setrvání na náhražkách jídel jako jsou koktejly a tyčinky může způsobit, že vás dieta přestane bavit.

Hodnocení dietologů

Rychlý úbytek váhy může být motivující. U velmi obézních lidí nad BMI 30 se zdravotními problémy, s dietou 1000 kilokalorií denně, se nedoporučuje na dietě zůstat déle než 12 týdnů. U extrémních diet 600 kilokalorií denně je třeba přísný dohled lékařů.

Více o dietě na:
www.lighterlife.com

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný