Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Adéla Hrochová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Adéla Hrochová

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 12.02.2014

1 x uložení
1 x komentář

Dietní dezert

Já bez sladkého nemůžu být. Protože hubnu, tak se svoje chutě na sladké snažím umlčet ovocem. Začala jsem testovat i exotičtější ovoce jako je dračí ovoce nebo kaki.

Dračí ovoce "pitája"

Má růžovou slupku s nazelenalými šupinkami. Pro mě má toto ovoce zajímavou chuť, je jemně sladká, lehce kyselá vzdáleně připomínající český angrešt, dužina má v sobě malá jedlá křupavá zrníčka, která mě baví stejně jako zrníčka v kiwi.

Pitája se dá jíst samotná, nebo si jí můžete nakrájet do ovocného salátu. Co mi je na ní sympatické je, že je nízkokalorická, takže ideální pro dietu.

Kaki

Má jasně oranžovou slupku, jakoby voskovou. Má překvapivě sladkou chuť a krásně měkkou dužinu. Oloupete si škrabkou slupku, já si kaki krájím na kolečka, nebo půlkolečka, dužina má v řezu krásnou strukturu ve tvaru sluníčka, takže to baví jíst i moje děti.

Kaki pomáhá zlepšovat metabolizmus a je bohaté na vlákninu a hořčík.

Tak taky zkuste experimentovat s ovocem : )

Šárka Štědrová

Tak sem se také odhodlala zkusit dračí ovoce, je to pro nás svojí jasně růžovou barvou opravdu nezvyklé. Ale když si vzpomenu na kiwi, také jsme k němu nejdřív neměli důvěru a teď je to naprosto běžné ovoce. Já si dračí ovoce koupím určitě znovu : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný